İŞİMİZ
GÜCÜNÜZ OLSUN!

PAZARLAMACI DEĞİL YAZILIMCI LAZIMSA

GÖRÜŞELİM

Projenizi güçlendirmek için aşık olurcasına sahiplenen ve teslimini değil tesliminden sonrasını daha fazla önemseyen bir ekibe sahibiz.

BUTİK YAZILIM PROJELERİ

Ek değil, yegane işimiz.

Sorunlarınıza çözümler sunan özel projelerimiz ile webten, cepe kadar işinizin yönetimini sizin dilinizde yazarız.

Bizim için paranızdan önemli olan zamanınızı minimum düzeyde sarf ederek, sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza anahtar teslimi çözümler üretir, teslim ederiz.

Projenizi ömür boyu yazılım hata garantisi ile teslim alır herhangi bir geliştirme ihtiyacınızda anlık çözümler sunarız.

WEB-E GEÇİŞ

Zamanı geçiyor

Emekliye ayrılması gereken, ürettiğiniz masaüstü yazılımlarının web-e geçişi konusunda yaşadığınız korku ve sorunlara çözüm sunuyoruz.

Doğru alt yapı ve kararlı arayüz tecrübelerimizle zamanın gerisinde kalmış, ekipsel sorunlar yaşadığınız ve yıllarca emek verdiğniz projelerinizi kendi projelerimiz gibi sahiplenip weblendirmek isteriz.

WEB TABANLI YAZILIM PROJELERİ

Sektörünüzü inşaa ederiz

Sektörünüzdeki ihtiyaçlara cevap veren web tabanlı ve çözüm odaklı yazılımlar olmadığına inanıyorsanız, tecrübelerinizi paylaşarak sektörünüzü beraber inşaa edebiliriz.

Birikim ve yeteneklerimiz ile sizi operasyonel sıkıntılardan kurtarıp işinizin büyümesini, yatırımlarınız ile birlikte yazılım sektöründen gelir elde etmenizi sağlarız.

GİRİŞİME YAZILIM

Fikir ettiğiniz, inandığınız bir girişim veya iş fikrini kağıttan veya fikirden yazılıma aktarmanız için destekler, birikim ve yetenekerimizi sizin fikriniz ile harmanlayarak projenizi, projemiz yaparak yazarız.

BİRLİKTE
ÇALIŞALIM

ULAŞINIZ

Bizi, bizim tarafımızdan dinlenmeniz ve daha önemlisi size neler katabileceğimizi anlamanız için bizi bizden dinlemeniz gerekli